Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SENİ SEVİYORUMMM

2 posters
YazarMesaj
~~HüZüN*PeRiSi~~
~~FoRuMuN~BiRiCiK~PeRiSi~~
~~FoRuMuN~BiRiCiK~PeRiSi~~
~~HüZüN*PeRiSi~~

SENİ SEVİYORUMMM Empty
MesajKonu: SENİ SEVİYORUMMM   SENİ SEVİYORUMMM Icon_minitimeSalı Haz. 05, 2007 9:24 am

10 kişiyi öldürmekten ömür boyu hapis mahkumu olan adam hapisten kaçar. Kaçarken önüne çıkan bir eve girer ve yataklarında uyumakta olan bir çifti esir alır. Adamı bir sandalyeye, kadını da yatağa bağlar. Bir an etrafına bakınıp kadının üstüne atlar ve boynunu öpmeye başlar. Aradan bir dakika bile geçmez, mahkum yeniden ayağa fırlar ve odayı terkeder. Bunun üzerine adam karısıyla konuşmaya başlar: - "Sevgilim, bu adam yıllardır kadın görmemiş. Boynunu nasıl öptüğünü gördüm. Sanırım geri gelince seninle birlikte olmak isteyecektir. Aman ne derse yap, onu sinirlendirme, sadece memnun olmasını sağla ki burdan sağ çıkabilelim. Unutma ki hayatımız buna bağlı. Dayanıklı ol ve unutma, seni seviyorum!" Kadın bu sözler üzerine gülümser ve sakince konuşur: - "Haklısın sevgilim bu adam yıllardır kadın görmemiş ama o sırada benim boynumu öpmüyor, kulağıma senin çok yakışıklı olduğunu, seni çok beğendiğini söylüyordu. Hemen ardından da bana vazelinin banyoda olup olmadığını sordu. Dayanıklı ol ve unutma, ben de seni seviyorum!"
By_MzR
~~~SüPeR ADMİN~~~
~~~SüPeR ADMİN~~~
By_MzR

Erkek
Oturduğunuz Şehir : tekirdağ
İş/Okul hangisi :))) : WEB MASTER

SENİ SEVİYORUMMM Empty
MesajKonu: Geri: SENİ SEVİYORUMMM   SENİ SEVİYORUMMM Icon_minitimeÇarş. Haz. 06, 2007 7:39 am

SÜPERSİN ABLAM HERZAMANKİ GİBİ PAYLAŞIMA DEVAM Razz
http://www.castlemiyor.com

SENİ SEVİYORUMMM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-