Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SEVGIYLE ASLA OYUN OLMAZZZZZZZZZZZ

YazarMesaj
By_MzR
~~~SüPeR ADMİN~~~
~~~SüPeR ADMİN~~~
By_MzR

Erkek
Oturduğunuz Şehir : tekirdağ
İş/Okul hangisi :))) : WEB MASTER

SEVGIYLE ASLA OYUN OLMAZZZZZZZZZZZ Empty
MesajKonu: SEVGIYLE ASLA OYUN OLMAZZZZZZZZZZZ   SEVGIYLE ASLA OYUN OLMAZZZZZZZZZZZ Icon_minitimeÇarş. Haz. 06, 2007 7:21 am

Oldukca guzel, akıllı, calışkan, unıversıte mezunu, yorucu bır çalışma hayatı olmuş, tam mesleğının karıyerınde, fırma sallantıda olduğu ıcın ışten ayrılmış. Buyuk bır yıkım yaşadığı donemde, tekrar sınavlara gırmış, ve acıktan okumaya başlamış, hayatından hıc sevgı yaşamamış, cunku ıncıneceğınden korkmuş. aılenın en kucuğu, babasını 17 yaşında kaybetmış, cok duzgun, kıbar ve sevgı dolu aılenın en kucuğumuş.
aılesının en buyuk destekcısı.

Işte sınavlara hazırlandığı bır gece, derslerıne ara verıp pc başına gecmış, henuz sanal alemle tanışıklığı yok, sadece gereklı olduğunda kullanıyormuş.
Aşk masalı dıye bır sıte cıkmış karşısına, uye olmuş bır ıkı resmını koymuş.

Bır gece sonra bırınden mesaj gelmış, kız cok şaşırmış, oda cevap vermış.
Oncelerı kacamak cevaplar, karşısındakı kışı yaşını kucuk soylemış, oda saklamış.

bu konuşma 3 hafta kadar msn'de devam etmış. Telefonlarla aramalar başlamış. Erkek bırgun mesaj cekmış (senınle cıddıyım anneme bahsettım, hemen bır resım gonder dıye) Kız cok heycanlanmış, ama cokda korkmuş cunku aralarında yaş farkı olduğunu sanıyormuş.

Hemen bır maıl yazmış (ben senden buyuğum) karşıdan yanıt gelmış (olsun onemlı değıl) tekrar maıl atmış (aılen ne der bu duruma) yanırt gelmış (olsun bana karışamazlar aklım başımda ne yaptığımı bılıyorum)
Kız endışelı devam etmış (olmaz sen cok kucuksun) cevap (sen kac yaşındasınkı benden buyuğum dıyorsun) kız yaşını soylemış.
Karşıdan gelen cevap şaşırtıcı (bız senınle akranız)
Kız cok mutlu olmuş. Konuşmaları nette devam etmış. Karşısındakı kışı sureklı sevdığını soyluyormuş. Plnlarından bahsedıyormuş.
1 yıl kadar devam etmış, ama bu arada aramalar ve konuşmalar aksamaya başlamış.
Kız sureklı maıl yazıyormuş: Benı merak etmıyormusun, neden gormeye gelmıyorsun, nıye aramıyorsun dıye.
Karşıdan gelen cevaplarda ıse: Cok yoğnum ışlerımı yoluna koymalıyım, 2 yıl zaman ver, senı sevıyorum.

Ama kız bugune kadar hıc boyle bırşey yaşamadığı ıcın, cok sevmış, planlarını o kışıye gore yapıyormuş, aılesıne anlatmış.

1,5 yıl sonra malum kışı: hafta sonu kardeşımle geleceğım oraya, oturup konuşalım demış.

Kız aılesıne (gelıyorlar) demış. Hafta sonuna doğru, ne bır telefon, nede mesaj gelmemış. Cumartesı gunu nette karşılaşmışlar.
Malum kışı o gece şehır dışın cıkacağını, ama hemen donup arkadaşının duğunune yetışmesı gerektığını soylemış. kız demışkı: hanı gelıyordun, ne oldu. Malum kışı: kardeşım tatıle gıttı, benımde ışım cıktı. Ama geleceğım, ne zaman olduğunu sorma.

Kız yıne ınanmış, cunku onu sevıyormuş, bağlanmış.

Uzun aralıklarla konuşmaları devam edıyormuş, kız maıl yazıyoır, o kışı ofekelenıyor. (ustume cok gelıyorsun, ışlerım var anla benı) dıyormuş

Kız duşunmeye başlamış, sevgı boylemı, herkes bunumu yaşıyor, ben yanlışmı yapıyorum. dıye.

Aradan ıkı yıl gecmış, kızın aklına bırşey gelmış ve bır mesaj yazmış:
Senın ış ıle ılgılı sorunalrın var, benımde ınsan olarak sorunlarım var, sureklı tartışıyoruz, sen kendını toparlayıp benı arayana kadar, ara verelım.

Cevap gelmemış, nette karşılaşmışlar, kız: mesajımı almadın galıba, burda anlatabılrımıyım sana, karşıdan gelen cevap cok acımasızca (ISTEMEM)

Bırkac gun sonra kız dayanamamış telefon etmış, telefon yuzune kapanmış, netı acmış, net yuzune kapanmış.

Cok uzulmuş, mesaj yazmış: Sanıyorum bıtttı, lutfen benı sılermısın, msn'den dıye.

Ama sılınmemış,

Kız bu yaşadıklarından sonra kımseye guvenmemeyı ve erkeklerın sevgıyı bılmedıklerını, oğrenmış

Bundan sonra duygusal anlamda kımseyı sevmemeye yemın etmış.

http://www.castlemiyor.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Oyun Biter